Czym charakteryzuje się model opony Dębica Frigo 2?

Według kierowców znaczna większość dostępnych na rynku zimowych opon ekonomicznych wiąże się z niskimi kosztami zakupu, a także bardzo słabymi parametrami. Model opony dębica frigo 2 jest pewnego rodzaju wyjątkiem, ponieważ użytkownik może go kupić w bardzo przystępnej cenie. Produkt charakteryzuje się również bardzo dobrym stosunkiem jakości do oferowanej za niego ceny (zobacz ceny w sklepie) i przyzwoitymi osiągami. 

Technologia opon dębica frigo 2

debica frigo 2

Nie wszyscy kierowcy mają świadomość, że bieżnik, który jest wykorzystywany w modelu opony dębica frigo 2 został wypożyczony od renomowanej, a także cenionej na rynku opony Goodyear UltraGrip 5. Do zalet tego produktu należy koniecznie zaliczyć użycie bardzo nowoczesnej mieszanki gumowej, która umożliwia na osiągnięcie optymalnej elastyczności w warunkach, które będą panowały zimą. Wśród atutów opon trzeba także wymienić niewielką masę gwarantującą nie tylko niskie opory toczenia, ale również mniejsze zużycie paliwa. 

Opony dębica frigo 2 mają dwa bieżniki

Warto wiedzieć, że w połowie 2015 roku dębica frigo 2 wprowadziła zupełnie nowy wzór aż w ośmiu różnych rozmiarach. Koniecznie powinni o tym pamiętać kierowcy, którzy będą dokonywali zakupu opon do samochodu, który jeździ na oponach modelu dębica frigo 2. Rekomendowane jest bowiem użytkownikowi bardzo dokładne sprawdzenie roku produkcji opony, a następnie zamówienie wybranej wersji bieżnika opony. Część opon była bowiem produkowana do 2015 roku, a część po 2015 roku, co jest bardzo istotne podczas dokonywania wyboru opon do auta.