Wyjątkowy prezent

Prezent dla męża, wieczór kawalerski czy urodziny szefa – to tylko nieliczne imprezy, które organizuje czeski tor Steel Ring. To miejsce, to świetna atrakcja dla każdego, kto kocha jazdę szybkimi autami oraz chce przeżyć wyjątkowe emocje. Voucher na taką atrakcję to idealny prezent dla każdego, kto do tej pory nie miał czasu ani odwagi, by udać się na tor wyścigowy. 

Jazda super autem

Czeski tor Steel Ring opisany na Go-Racing znajduje się zaledwie kilka kilometrów od polskiej granicy, po stronie czeskiej (kilka kilometrów od Cieszyna). Stworzony na świetnej powierzchni i przestrzennym terenie daje zainteresowanym wiele możliwości na przeżycie prawdziwej przygody. Sam wybór auta jest dość nietypowym doświadczeniem, gdyż wybiera się spośród takich światowych marek, jak: Ferrari, Lamborghini, BMW, Porshe oraz wielu, wielu innych. 

Jazda w pakiecie

Świetną nowością, która pojawiła się jest – jazda w pakiecie. Dwa mocne, sportowe auta, dwie przejażdżki pozwalające porównać auta oraz spotęgować emocje to atrakcja, w której każdy mężczyzna zamienia się w małego chłopca. Ogromna radość, mocno bijące serce, łzy szczęścia – to tylko niektóre emocje, towarzyszące podczas jazdy kierowcom. 

Dogodny termin

Czeski tor Steel Ring na stronie internetowej posiada szczegółowy kalendarz, gdzie można od razu wybrać termin na jazdę (od kwietnia do czerwca). Warto również zwrócić uwagę na ważne informacje, znajdujące się poniżej terminarza – w określonych dniach i na konkretnych torach dostępne są tylko niektóre modele aut.