Tory kartingowe

Zabawa na torze kartingowym może być doskonałym pomysłem na imprezę integracyjną albo prezent od szefa dla podwładnych – lub odwrotnie, podwładni mogą podarować taką zabawę swojemu szefowi!

Dać się ponieść szaleństwu!

Motopark znajdujący się w Krakowie to miejsce, gdzie można zrealizować swoje szalone fantazje o niesamowitej, pełnej przygód przejażdżce samochodem wyścigowym. Można poczuć niecodzienne przyspieszenie, którego nie sposób doznać podróżując zwyczajnym samochodem na autostradzie. To zupełnie inny rodzaj emocji i przygody. Można skorzystać z różnych pojazdów, aby poczuć różnice między nimi. Wśród najważniejszych atutów toru wymienia się nowoczesne płyty z poślizgiem, które gwarantują niezapomniane doznania. Każdy kto chce nauczyć się perfekcyjnie pokonywać zakręty, musi odwiedzić to miejsce i dać się ponieść szaleństwu!

Event na torze wyścigowym!

Imprezy integracyjne mają dzisiaj za zadanie nie tylko sprawić, by pracownicy dobrze się bawili, ale też wzmocnić różne ich kompetencje. Podarowanie pracownikom zabawy na torze może mieć znakomite konsekwencje na przykład dla kierowców albo dla innych osób, które na co dzień w swojej pracy muszą szybko podejmować trudne decyzje. Tak dzieje się właśnie na torze. Trzeba myśleć szybko i być odpowiedzialnym w swoich zachowaniach. Taka zabawa może dostarczyć mnóstwo adrenaliny ale też mieć swój wymiar edukacyjny. Każdy powinien tego spróbować! Nie warto zatem czekać na lepszy moment, ale zabrać się za organizację eventu już teraz i zadbać o entuzjazm pracowników.