Szukasz bezpiecznych opon na lato? Sprawdź opony Michelin PRIMACY 4 225/55 R17 101W letnie

Letnie opony także muszą spełniać odpowiednie normy bezpieczeństwa. Dla tych, dla których liczy się komfortowa, a przy tym także stabilna jazda w każdych warunkach, powstały opony Michelin PRIMACY 4.

Uwaga na letnie poślizgi!

Poślizgi na drodze najczęściej kojarzą się z zimą, gdy na jezdni pojawia się lód. To jednak poważny problem także latem podczas ulewnego deszczu. Właśnie wtedy opony narażone są na aquaplaning, czyli utratę przyczepności podczas jazdy po nawierzchni pokrytej wodą.

Aby zredukować aquaplaning, należy wybierać odpowiednie ogumienie samochodowe, które ze względu na swoją specjalną konstrukcję zmniejsza to niebezpieczeństwo.

Opony Michelin PRIMACY 4 – ochrona z technologią EverGrip

To właśnie bezpieczeństwo stało się podstawą przy projektowaniu opon Michelin PRIMACY 4. Zastosowane w nich technologie zapewniają maksymalną ochronę podczas jazdy na mokrej nawierzchni, a przy tym trwałość, zwiększoną oszczędność paliwa oraz wysokie osiągi – także podczas utrudnionych warunków jazdy.

W oponach Michelin PRIMACY 4 225/55 R17 101W letnich oraz innych wariantach rozmiarowych zastosowano technologię EverGrip, która dzięki specjalnemu rowkowaniu na bieżniku odprowadza wodę znacznie lepiej niż inne opony letnie. W rezultacie redukuje to ryzyko aquaplaningu, który może pojawić się podczas letnich wypraw.

W sprzedaży dostępne są opony Michelin PRIMACY 4 225/55 R17 101W letnie oraz w innych rozmiarach do wyboru. Zamówienia można składać w dobrych sklepach z ogumieniem samochodowym.

Opony Michelin PRIMACY 4 225/55 R17 101W letnie dostępne tutaj.