Czym są etui rfid?

Podobnie jak Twoje bezkontaktowe karty płatnicze mogą zostać przeskanowane przez złodzieja za pomocą specjalnego urządzenia, brelok do kluczyka w Twoim samochodzie może zostać ukradziony w podobny sposób. Jego sygnał zostanie wzmocniony lub zduplikowany i wykorzystany do odblokowania samochodu. Od czasu wprowadzenia zdalnie sterowanych breloków, liczba kradzieży samochodów nie spadła, a według urzędów statystycznych w krajach europejskich, wzrosła nawet o 50%. W tej sytuacji pomoże Ci etui rfid na kluczyki.

Na czym polega kłopot?

Problem z elektrycznymi kluczami polega na tym, że bezpieczeństwo jest łatwe do złamania. Wiadomo, że ludzie używają zagłuszaczy, replikatorów, wzmacniaczy i innych łatwych do wykonania urządzeń, które przechwytują kody wysyłane przez kluczyki do samochodu, umożliwiając hakerom jego replikację w celu uzyskania dostępu do pojazdu.

Chociaż producenci samochodów tylko doganiają tych hakerów w ich pomysłowości, istnieje prosty sposób na całkowite złagodzenie tego problemu. Dobrej jakości etui na klucze rfid.

Czym są etui rfid?

Zaprojektowane, aby chronić Twój elektroniczny klucz przed uszkodzeniami fizycznymi, a także kradzieżą cyfrową. Obudowa blokująca RFID, w której można przechowywać brelok i klucze to etui, które skutecznie blokuje sygnał wysyłany przez nowoczesne kluczyki do auta.

Etui rfid na kluczyki zapobiega kopiowaniu przez oszustów i hakerów kodu klucza. Uniemożliwia im dostęp do twojego samochodu. Kiedy potrzebujesz użyć kluczyka, po prostu otwórz pudełko i wysuń je za pomocą suwaka wbudowanego w bok etui.

Wewnętrzny mechanizm sprężynowy utrzymuje brelok na miejscu, zapobiegając jego wysunięciu się, jeśli jest trzymany do góry nogami, a mała smycz trzyma również klucze, umożliwiając otwarcie samochodu w staromodny sposób, jeśli zechcesz.wykorzystany:Wykorzystany