Dlaczego świetnym rozwiązaniem będzie wybranie się na tor krzywa?

Warto mieć świadomość, że tor krzywa zlokalizowany jest w miejscowości Osła koło Wrocławia. Godny uwagi jest również fakt, że obiekt zajmuje powierzchnię prawie 10 hektarów. Można zaobserwować, że z roku na rok tory wyścigowe cieszą się w Polsce coraz większą popularnością.

Czym dokładnie charakteryzuje się tor krzywa?

Należy wiedzieć, że kierowcy mają możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na 11 zakrętach, a także długiej prostej liczącej aż 700 metrów. Pozwala ona pasjonatom motoryzacji na rozwinięcie satysfakcjonujących prędkości. Oczywiście możliwe jest wypożyczenie takich samochodów, jak: Ferrari Italia czy Lamborghini Gallardo. Ponadto osoby zainteresowane mają do dyspozycji specjalne odcinki przygotowane do driftingu czy tor kartingowy.

Co jeszcze warto wiedzieć o torze krzywa?

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że tor zlokalizowany jest około 100 km na wschód od stolicy województwa dolnośląskiego. Obiekt umiejscowiony jest tuż przy autostradzie A4 na wysokości miejscowości Bolesławiec. Godny uwagi jest również fakt, że do toru bardzo blisko mają mieszkańcy Lubina i Legnicy. Na obiekcie organizowane są cyklicznie różnego rodzaju eventy motoryzacyjne, a także profesjonalne wyścigi samochodowe.

Tor krzywa – wykupisz jazdę na tej stronie