Kto powinien kupić ładowarkę terra DC?

Podniesienie atrakcyjności oferowanych usług to doskonały sposób na nabycie nowych grup klientów. Zdają sobie z tego sprawę wszyscy przedsiębiorcy, którzy zdecydowali się na instalację własnych stacji szybkiego ładowania pojazdów elektrycznych. Z jakiego powodu jest to bardzo dobry pomysł? Odpowiedzi poniżej!

Stacja ładowania dla twojego biznesu!

Jednym z najciekawszych i skuteczniejszych sposobów na podniesienie wartości nieruchomości, czy też otwarcie prowadzonej działalności na klientów z grupy premium jest instalacja stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Tego rodzaju inwestycja to doskonały sposób na pokazanie progresywności proekologicznego podejścia w przedsiębiorstwie. Jeżeli oprócz stacji ładowania oferuje się interesujące z punktu widzenia klienta premium usługi lub towary można liczyć na skuteczność inwestycji.

terra dc stacja ładowania

W praktyce oznacza to, że instalacja stacji ładowania to doskonały pomysł dla ogromnej ilości branż. Szczególnie dla hoteli i restauracji, właścicieli budynków biurowych, sieci handlowych, dealerów samochodowych. Bez wątpienia instalacja stacji będzie jeszcze lepszym rozwiązaniem, jeżeli prowadzony biznes znajduje się w pobliżu autostrady. Należy jednak pamiętać, że jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest instalacja stacji ładowania DC, która wykorzystuje prąd stały.

Wybór odpowiedniej stacji nowa akapit

Samo zdecydowanie się na stację DC to wciąż nie wszystko. Należy pamiętać, że kupno stacji ładowania wiąże się z koniecznością jej instalacji, konfiguracji, a także obsługi klientów końcowych. Ten ostatni aspekt jest też szczególnie istotny. Jeżeli właściciel firmy nie chce zdobywać nowych kompetencji, powinien zdecydować się na producenta ładowarek, który zapewni kompleksową obsługę klientów.

Bez wątpienia jednym z takich producentów jest międzynarodowa grupa ABB, która zaoferować może swoim klientom nowoczesne urządzenia Terra DC stacja ładowania z tej serii ze względu na wyjątkowo duże moce spełni oczekiwania znakomitej większości właścicieli biznesu. Omawiana ładowarka jest także doceniana wśród klientów premium korzystających z pojazdów elektrycznych.

Producent oferuje także szeroką grupę ładowarek AC o bardzo różnicowanej mocy. Dzięki temu oprócz kupna modelu AC można zdecydować się dodatkową, prywatną ładowarkę AC, które może być z łatwością podłączona do domowej sieci elektrycznej. Należy jednak pamiętać, że mimo wysokiej jakości wykonania są one znacznie mniej efektywne niż modele DC. Jest to związane z używaniem przez nie prądy przemiennego z domowej instalacji.